Kontakt
  • Facebook - White Circle

POSTUP SPOLUPRÁCE S AVOCADO

DÍVÁME SE NA VĚCI INOVATIVNĚ

Používáme metody design thinking, 6-3-6, Thinking outside the box a další. Moniturujeme změny realitního a marketingového trhu.

ANALÝZA SITUACE

První setkání s klientem, kde se seznámíme s klientovou situací. Představíme systém naší práce a domluvíme se na postupu spolupráce. Např. statický posudek, lokace záplavové oblasti, geolokační studii o nájmech a budoucího využití v okolí. (továrna, škola, zastávka, dálnice)

STRATEGICKÝ PLÁN

Strategický plán je vždy detailní na konkrétní případ a nemovitost. Nechybí v něm odhad tržní ceny, určení segmentu kupujících, způsob prezentace nemovitosti, zvolené marketingové kanály k prodeji, v čem bude potřeba klientova součinnost a časová osa! 

KLIENTSKÁ ZÓNA

Konečně budete v obraze! Najdete zde plnění strategického plánu a postup po časové ose. Dále reporting ze schůzek. Do své klientské sekce dostanete přihlášení a o změnách budete informováni emailem.

MARKETING NEMOVITOSTI

Při prodeji se nemovitost musí zachytit v tom nejlepším světle pro konkrétní segment kupujících. To zpravidla zahrnuje přípravu nemovitosti k focení či videu. Při zachycení nemovitosti používáme moderní technologie - dron, fotoaparát s širokoúhlým objektivem, 360° kameru. 

PREZENTACE NEMOVITOSTI

Obsahuje sestříhání videa z video prohlídky, retuš fotografií, přípravu plachty, půdorysů, případně webovou stránku nemovitosti či developerského projektu. 

OSLOVENÍ POTENCIÁLNÍCH ZÁJEMCŮ

Podle strategického plánu se osloví vybrané servery, případně reklama na sociálních sítích (placená i ve skupinách), reklama ve vyhledávačích, ppc kampaně, zahraniční klientela, bannery apod. 

KOMUNIKACE SE ZÁJEMCI

U zájemců zjišťujeme jejich priority. Snažíme se jim vyjít vstříc a sdělit jim všechny potřebné informace tak, aby mohlo dojít k hladkému uzavření obchodu a spokojenosti na obou stranách. Prohlídky si domlouváme tak, abychom se mohli věnovat každému zájemci individuálně. 

REPORTING A VÝBĚR VHODNÉHO ZÁJEMCE

Po skončení osobních schůzek dostane klient report o zájemcích a doporučení nejvhodnějšího zájemce podle předem určených kritérií. 

ZAJIŠTĚNÍ FINANCOVÁNÍ PRO ZÁJEMCE

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti úvěrování můžeme zájemcům pomoci zajistit nejrychlejší a nejvýhodnější financování tak, aby se obchod realizoval ve stanoveném termínu dle strategického plánu.

SJEDNÁNÍ OBCHODU

Obsahuje přípravu právních náležitostí, dokumentů, smluv, zřízení jistotních účtů a advokátních nebo bankovních úschov.

KATASTR NEMOVITOSTÍ

Vyhotovení návrhu na vklad, vyřízení přepisů, uhrazení poplatku a hlídání termínů přepisu nemovitosti.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI, DAŇ

Osobní předání nemovitosti a pomoc kupujícímu s přepisem energií a daní z nabytí nemovitých věcí.

SLUŽBY A ODMĚNA

U nás máte všechny služby zahrnuté v naší odměně. Odměna se pohybuje podle služeb. Většinou se jedná o průměr, které mají ostatní realitní kanceláře 3-6% z ceny nemovitosti.